Mobilná aplikácia Educlio už aj pre učiteľov.

Aktuálna verzia mobilnej aplikácie Educlio je už pripravená na používanie aj pre učiteľov. Je bezplatná, tak ako doteraz. Funguje v systéme Android a tiež v systéme iOS.

Podrobnejšie o portáli Educlio píšeme napríklad v článku Educlio – zápisník a zároveň dialóg učiteľa so žiakmi.

Učiteľ si tak môže priamo medzi žiackymi lavicami zapísať do mobilného telefónu body, ktoré aktuálne udeľuje žiakovi a tieto body sa okamžite zobrazia aj žiakovi na displeji telefónu ak má nastavené Push notifikácie. Na nič sa nezabudne, nič netreba písať na papiere, šetrí sa čas, životné prostredie a navyše je to pre žiakov úplne transparentné hodnotenie. Platí viac ako predtým, že kedykoľvek môže skončiť škola a Vy ako učiteľ iba pozriete do mobilu a zapíšete výslednú klasifikáciu. Educlio Vám ju vytvorilo úplne presne, nezaujate a bez stresu, na základe bodov za písomky a aktivity. Aj ten posledný bod, ktorý ste práve pridali, môže rozhodnúť o výslednej známke žiaka.

V mobilnej aplikácii môžete tiež pridávať aktuality, sledovať komentáre k nim, sledovať hodnotenie žiakov, zoznam písomiek a pridaných materiálov. Môžete si tiež nastaviť Push notifikácie na svojom zariadení. V žiackej verzii pribudla možnosť lajkovať a komentovať aktuality, prezerať si študijné materiály a označovať si ich podľa dôležitosti. Taktiež pribudla možnosť vybrať si Push, alebo E – mailové notifikácie na Aktuality a komentáre k nim. Tiež notifikácie na nové Hodnotenie, nové Písomky, nové Študijné materiály a možnosť nastaviť si upozornenie na blížiacu sa písomku deň pred ňou.


Páčil sa Vám článok? Podeľte sa oň aj s ostatnými...

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *